Ilu pracowników zatrudniasz?

Pracownicy uzupełniają swoje listy zadań. Mogą tworzyć zadania dla projektów, nad którymi pracują.

Ilu menedżerów nimi zarządza?

Menedżerowie tworzą projekty, procesy i zadania. Monitorują postępy pracy i obciążenie pracowników.

Sprawdź cenę i oszczędności

Cena licencji

Pracownik
0
0y
/ miesiąc
Kierownik
0
0y
/ miesiąc
1 GB pamięci na użytkownika
Darmowy
0
0
/ miesiąc
Skorzystaj z 14-dniowego okresu próbnego ZA DARMO
Cena za użytkownika maleje wraz z rosnącą liczbą użytkowników. Liczbę użytkowników można zmienić w dowolnym momencie.

Twoje oszczędności

0

Wynagrodzenia pracowników

Jakie jest średnie miesięczne wynagrodzenie pracowników?
0

Wynagrodzenie kierownika

Jakie jest średnie miesięczne wynagrodzenie pracowników?
0
 corocznie
Kalkulacja opiera się na średniej oszczędności czasu osiągniętej przez pracowników i menedżerów po wdrożeniu ApuTime
Pokaż oszczędność czasu

Oszczędzam czas całego zespołu

Oszczędność czasu
Oszczędność kosztów
Pracownik
Kierownik
+2,6 godziny dziennie
50 min
Oszczędność dzięki priorytetyzacji
1 godzina
Oszczędność w komunikacji
45 min
Oszczędność w sprawozdawczości

Nie martw się o realizację

Doradztwo online, optymalizacja procesów

1 921 CZK (ok. 350 PLN) / godz. netto
Zoom, Meet, Skype, Teams
Przeprowadzimy Cię przez tworzenie procesów, zajmniemy się ich optymalizacją lub pomożemy z wdrożeniem. Doświadczony zespół i profesjonalne podejście sprawią, że będziesz zadowolony. Konsultacje online.
Mapowanie procesów (BPMN) zgodnie z ISO / IEC 19510: 2013 z APUtime

Mapowanie procesów (BPMN) zgodnie z ISO / IEC 19510: 2013

15.089 CZK (ok.2 720 PLN) / dzień netto
Na klucz
Przeprowadzimy Cię przez tworzenie procesów, zajmniemy się ich optymalizacją lub pomożemy z wdrożeniem. Doświadczony zespół i profesjonalne podejście sprawią, że będziesz zadowolony. Konsultacje online.

Jestem już odpowiedzialny za te projekty.

Klienci korporacyjni

Usługi inżynieryjne i energetyczne

Agencje medialne i marketingowe

I wiele innych...

Co mówią klienci

10
Szkolenie kierownika projektu byłoby niezwykle kosztowne, ponieważ nie wykonuje on pracy za Ciebie, Ty go szkolisz, a nie daj Boże, jeśli zdecyduje się odejść po sześciu miesiącach. Dlatego stwierdziliśmy, że nie chcemy nawet próbować iść tą drogą. Kiedy projektuję wynagrodzenie tego kierownika projektu, plus szkolenia, minus mój czas, jestem na minusie. APUtime zdecydowanie zaoszczędziło nam dużo czasu.
10
Nagle zarządzanie całą firmą spadło na moje barki, kiedy musiałam przyjmować klientów od męża, oprócz moich własnych klientów, ponieważ on jest właścicielem firmy, a oprócz tego pracuje w banku, zajmuje się całą administracją, księgowością i planowaniem ekonomicznym. Potrzebowałam czegoś obok siebie, kogoś, jakiejś energii, która pomogłaby mi w prowadzeniu firmy. To był właśnie ten moment, kiedy potrzebowałem przyjaciela, partnera, dyrektora, projektanta i planisty pracy u mojego boku. A wszystko to zostało wykonane przez APUtime, w najdrobniejszych szczegółach.
10
Zdecydowaliśmy się na ApuTime po dziewięciu miesiącach testowania wszystkich dostępnych narzędzi do zarządzania czasem. Biorąc pod uwagę ilość pracy, jaką musimy wykonać w stosunkowo niewielkim zespole ludzi, organizacja pochłaniała zbyt wiele mocy przerobowych. ApuTime natychmiast zmienia harmonogram działań wszystkich osób w przypadku jakiejkolwiek zmiany. Codziennie rano mamy listę zadań posegregowanych według priorytetów. To naprawdę oszczędza dużo czasu i energii. Korzystne było również podejście ludzi z ApuTime, którzy byli gotowi zastanowić się z nami nad idealnym wykorzystaniem ApuTime w naszej branży.
10
Nie mamy problemów z wydajnością pracowników - pod tym względem wiele zwykłych firm komercyjnych mogłoby nam pewnie pozazdrościć. Obecnie pracujemy nad naszą zdolnością do szybkiego reagowania na ciągle zmieniającą się sytuację. Naszym zdaniem, podstawową motywacją do automatyzacji procesów i zarządzania czasem za pomocą AI jest rosnące zmęczenie i obawa przed wypaleniem kluczowych pracowników.
9
W 2020 roku Prezza przeszła całkowitą transformację. APUtime stał się jej ważną częścią. Zdefiniowaliśmy i nadal utrzymujemy wszystkie procesy - od rekrutacji, po zarządzanie kampaniami. APU pozwala nam na szybki i efektywny rozwój.
10
Zwykle prowadzimy do 30 projektów jednocześnie. Nad każdym z nich pracuje od pięciu do dziesięciu naszych specjalistów. Spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność. Dzięki APUtime jesteśmy świadomi wszystkich zmian w każdym momencie: co jest realizowane, terminy, opóźnienia, zasoby. Robiliśmy to już wcześniej, ale teraz angażujemy o wiele mniej energii.
9
Ludzie ze świata biznesu są przyzwyczajeni do komunikacji elektronicznej i korzystania z własnych systemów. Od adwokata oczekuje się więc automatycznie, że będzie dostępny również w formie cyfrowej, zawsze i wszędzie.
10
Dzięki APU możemy w przejrzysty, graficzny sposób zmapować procesy zachodzące w naszej instytucji i stworzyć bank procesów. We współpracy z wykwalifikowanym konsultantem uzyskaliśmy kompleksowy obraz tego, jak wszystkie procesy są ze sobą powiązane, jak można je zoptymalizować, czy dostosować do potrzeb i funkcjonowania wydziału. Pozwala nam to zarządzać całą organizacją, zawsze w optymalny sposób.
9
ApuTime to coś więcej niż tylko narzędzie do zarządzania projektami. To intuicyjny sposób na prowadzenie biznesu.
10
Dobrze wykonuję swoją pracę, więc się jej nie wstydzę. APUtime z Raynet stanowią doskonałe cyfrowe tło dla pracy, którą wykonuję dla moich klientów. Papierowe notatki to już przeszłość!
10
Ludzie nie mogą pracować w pełnym wymiarze godzin przez ponad 12 godzin dziennie, nie na dłuższą metę. Są zmęczeni, nie mogą się skoncentrować, a jakość pracy szybko się zmniejsza. Musimy sprawić, by ich czas pracy był bardziej efektywny, tak by mogli zrobić to, co do nich należy w godzinach pracy, a następnie odpocząć.
10
O ile w procesach produkcyjnych określenie strat jest dość powszechne, o tyle z nieefetywnym wykorzystaniem czasu pracy technika, a kierownika jest inaczej. Po wdrożeniu APU można dokładnie zobaczyć, kto naprawdę pracuje, a kto tylko udaje. Kierownicy będą zadowoleni z doskonałego monitorowania wydajności, ale niektórzy pracownicy będą musieli poważnie zastanowić się nad swoim podejściem do pracy.