Analiza przypadków

Absolutnie Skuteczny Doradca Finansowy

Usługi finansowe
Daniel Mozga oferuje przedsiębiorcom i gospodarstwom domowym audyt i zarządzanie finansami. Zadowoleni klienci Daniela przyprowadzali coraz więcej nowych klientów. Wraz z nowymi klientami rosły wymagania co do organizacji pracy i materiałów.
3
 pracownicy
40
+
projekty
10
Dobrze wykonuję swoją pracę, więc się jej nie wstydzę. APUtime z Raynet stanowią doskonałe cyfrowe tło dla pracy, którą wykonuję dla moich klientów. Papierowe notatki to już przeszłość!

Przed wdrożeniem

12 lat temu, po wypadku sportowym, ubezpieczalnia Daniela wypłaciła mu tylko połowę tego, co mu się należało. Ale nie poddał się i w końcu otrzymał drugą połowę. Kiedy opowiedział o tym swoim kolegom i przyjaciołom, ze zdziwieniem odkrył, że prawie każdy z nich był w podobnej sytuacji, w której potrzebował porady i pomocy. Zrozumiał, że jest to doskonała okazja do założenia własnej działalności.

Wkrótce potem odniósł sukces. Zadowoleni klienci Daniela przyprowadzali coraz więcej nowych klientów. Wraz z rosnącą liczbą zamówień, rosły również wymagania dotyczące organizacji pracy i materiałów. Papierowe notatki okazały się nieefektywnym rozwiązaniem.

Z APUtime

Cyfryzacja była nieuniknionym krokiem. Wdrożenie systemu APUtime wraz z narzędziem Raynet CRM okazało się idealnym rozwiązaniem dla tego typu działalności. Ewidencja przypadków biznesowych, szczegółowe planowanie, wygodny monitoring wszystkich działań oraz dostępność online wszystkich materiałów, w tym telefonu komórkowego - to wszystko zrewolucjonizowało firmę.

Efektem jest wyraźny wzrost wydajności pracy, eliminacja błędów i znacznie większe zadowolenie klientów.

Dynamiczny rozwój
Większa skuteczność
Więcej zamówień
Absolutnie Skuteczny Doradca Finansowy

Krok po kroku

 1. Wprowadzanie nowego klienta do systemu Raynet CRM (Daniel)
 2. Automatyczne przypisywanie nowego projektu w APUtime (rozwiązane przez APU, bez udziału Daniela)
 3. Tworzenie harmonogramu pracy.
  W ciągu kilku sekund generowany jest harmonogram pracy dla danego projektu, a APU rozdziela pracownikom zadania na podstawie ich priorytetów i wolnych mocy przerobowych.  
 4. Praca nad projektem
  Pracownikom sukcesywnie przydzielane są zadania z poszczególnych projektów, które muszą zostać zrealizowane. Priorytety przydzielane są przez APU, nad którym czuwa Daniel. Gdy tylko pracownik potwierdzi wykonanie zadania, aktywuje się następne. Wszelkie pojawiające się komplikacje są natychmiast wskazywane, dzięki czemu mogą być rozwiązane zanim się nasilą.
 5. Administracja
  Wszystkie dokumenty i notatki - w zależności od rodzaju i wymaganej dostępności - są częścią systemu CRM lub APUtime. Daniel i jego zespół mają do nich dostęp z każdego miejsca. Wszystko, czego potrzebują do pracy, to telefon komórkowy.

Integracje

 • CRM - Raynet
 • Kalendarz Google / Outlook
 • Dysk Google / Onedrive / Dropbox